STARTUJ Z HP NEWS! | DODAJ DO ULUBIONYCH | POLEĆ HARRY POTTER NEWS! | WSPÓŁPRACA Z HP NEWS | KONTAKT
Harry Potter - Newsy Harry Potter i Insygnia Śmierci Harry Potter - Artykuły Forum Harry Potter News Harry Potter News - księga gości Informacje o Harry Potter News  

Wiadomości: Książki Siódmy tom Filmy Wywiady Fan Fiction Fan Zone
HPNews.pl
   O stronie   Redakcja   K. Recenzentów   Kontakt   Prorok   Forum   Chat ()   FAQ   Prasa o nas   TOP 10   Mapa serwisu   Szukaj...
Menu
KsiążkiSiódmy tomFilmyPiąty filmGryHP NewsInneArchiwum
K. FilozoficznyK. TajemnicW. AzkabanuCzara OgniaZakon FeniksaKsiążę PółkrwiInsygnia Śmierci
K. FilozoficznyK. TajemnicW. AzkabanuCzara OgniaZakon Feniksa

Książki:O książkachJ.K. RowlingA. PolkowskiMary GrandPreWydawnictwaJak powstał HP?Błędy autorkiCiekawostkiSłownik ZaklęćHP w liczbachCzarna MagiaKim jest R.A.B.?Czarna Seria
Filmy:O filmachReżyserzyProducentAktorzyUrodziny aktorówBłędy w filmach
Świat Magii:HogwartQuidditchCzarna MagiaMagiczne...?SmokiWMIGUROK
Twoje kontoE-kartkiPWRanking fanówFan FictionGaleriaPsychotestyQuizyFan MiesiącaDownloadWasze listyDowcipyLinkiWyślij newsaWyślij artykułDołącz do nas!
K. FilozoficznyK. TajemnicW. AzkabanuCzara OgniaZakon FeniksaQuidditch WC
 FORUM:Ogólna dyskusjaKsiążkiFilmyGryHarry Potter 6Harry Potter 7StronaFan FictionFan ArtInna twórczośćOff-Topic
Sponsorzy

Aktualnie brak

Login
Pseudonim

Hasło

Nie masz jeszcze konta? Możesz sobie założyć. Jako zarejestrowany użytkownik będziesz miał kilka przywilejów.

Artykuły


Witajcie w dziale Artykuły! Znajdziecie tu wszystkie obszerniejsze materiały, które pojawiły się i pojawiają nadal w nasyzm serwisie. Oprócz artykułów, które jedynie podsumowują i streszczają informacje zawarte w powieściach J.K. Rowling (np. prace na temat Świat Magii), umieszczamy także te bardziej "na czasie", pojawiające się w newsach, zawierające najczęściej bardzo ciekawe przemyślenia na różne tematy. Nie mogliśmy oczywiście zapomnieć o najważniejszych artykułach, jak np. streszczenie szóstego tomu czy też jego recenzja. Aby łatwiej było Wam odszukać odpowiednie informacje, pogrupowaliśmy prace na różne kategorie, których spis znajdziecie poniżej.

*** LISTA KATEGORII ***


HP News - Działy związane z naszym serwisem, takie jak: Redakcja, O nas, Współpraca.
Książki - Działy związane z powieściami o Harrym Potterze. Znajdziecie tu m.in. streszczenia wszystkich części, biografię J.K. Rowling oraz wiele innych ciekawych informacji.
Gry - Działy związane z grami komputerowymi o Harrym. Opisy wszystkich gier, obszerne recenzje Quidditch World Cup, a także interesujące kody.
Fan Zone - Działy i artykuły sekcji Fan Zone - wszystko dla fanów!
Świat Magii - Opisy i analizy wszelkich magicznych zjawisk, przedmiotów i obiektów pojawiających się na kartach powieści. Tu szukajcie informacji o szkołach magicznych i przedmiotach nauczanych w Hogwarcie.
Aktorzy - Informacje o aktorach grających w filmach o Harrym Potterze. Jeśli chcesz się dowiedzieć wszystkiego o Emmie Watson czy Danielu Radcliffie, musisz tu koniecznie zajrzeć!
Wywiady - Ostatnie interesujące wywiady z aktorami, J.K. Rowling, a także innymi osobami związanymi w ten czy inny sposób z HP.
Harry Potter 6 - Harry Potter 6 - dział specjalny - zbiór informacji i artykułów na temat szóstego tomu HP oraz jego premiery.
Harry Potter 5 - Harry Potter 5 - dział specjalny - wszystkie informacje dotyczące piątego tomu serii.
Bohaterowie powieści - Dokładne opisy i charakterystyki najważniejszych bohaterów powieści o Harrym Potterze.
Wydarzenia - Relacje i sprawozdania z ważnych potterowskich wydarzeń, a także wszelkie komentarze do nich. Znajdziesz tu m.in. relacje z uroczystości rozdania nagród filmowych, gdzie wyróżnione zostały filmy o HP.
Przemyślenia, hipotezy... - Artykuły, których celem jest przemyślenie różnych treści zawartych w książkach. Ich autorzy snują również hipotezy dotyczące przyszłych tomów...
Filmy - Wszystkie informacje na temat ekranizacji Harry'ego Pottera. Recenzje filmów, obsada aktorska, a także adresy aktorów.
Magiczne miejsca - Obszerne opisy najciekawszych magicznych miejsc. Teraz możesz zajrzeć na peron 9 i 3/4 albo do Szpitala Św. Munga...
Departament Tajemnic - Brzmi zagadkowo i kojarzy się raczej z piątym tomem Harry'ego Pottera. Jednak w HP News ten dział nie będzie niczym innym, jak zbiorem artykułów poruszających najważniejsze kwestie i najciekawsze problemy występujące w szóstej części powieści - "Harry Potter and the Half-Blood Prince".
Fan Fiction - Uruchom wyobraźnię! W dziale Fan Fiction znajdziesz wiele ciekawych opowiadań napisanych przez różnych fanów Harry'ego Pottera. Sam(a) też możesz wysłać swoje!
Magia i Czary - Magia to nie tylko Harry Potter. W dziale Magia i Czary znajdziesz artykuły poświęcone ogólnie magicznym stworzeniom i wierzeniom dawnych ludów.
HP Rewolucja II - Dział specjalny poświęcony HP Rewolucji II - akcji, która kompletnie odmieniła serwis HP News. Zmieniła go na lepsze!
Harry Potter 7 - Informacje na temat siódmego tomu HP. Wszelkie przypuszczenia, potwierdzone informacje, teorie, spekulacje i plotki, a także najnowsze wiadomości.
Redakcyjny numer gadu-gadu - Wszystkie niezbędne informacje na temat naszego numeru


© Copyright 2003-2008 by HPNews.pl .
P-Nuke Copyright © 2005 by Francisco Burzi.
Tworzenie strony: 1.40 sekund
Page created in 1.381540 Seconds