STARTUJ Z HP NEWS! | DODAJ DO ULUBIONYCH | POLEĆ HARRY POTTER NEWS! | WSPÓŁPRACA Z HP NEWS | KONTAKT
Harry Potter - Newsy Harry Potter i Insygnia Śmierci Harry Potter - Artykuły Forum Harry Potter News Harry Potter News - księga gości Informacje o Harry Potter News  

Wiadomości: Książki Siódmy tom Filmy Wywiady Fan Fiction Fan Zone
HPNews.pl
   O stronie   Redakcja   K. Recenzentów   Kontakt   Prorok   Forum   Chat ()   FAQ   Prasa o nas   TOP 10   Mapa serwisu   Szukaj...
Menu
KsiążkiSiódmy tomFilmyPiąty filmGryHP NewsInneArchiwum
K. FilozoficznyK. TajemnicW. AzkabanuCzara OgniaZakon FeniksaKsiążę PółkrwiInsygnia Śmierci
K. FilozoficznyK. TajemnicW. AzkabanuCzara OgniaZakon Feniksa

Książki:O książkachJ.K. RowlingA. PolkowskiMary GrandPreWydawnictwaJak powstał HP?Błędy autorkiCiekawostkiSłownik ZaklęćHP w liczbachCzarna MagiaKim jest R.A.B.?Czarna Seria
Filmy:O filmachReżyserzyProducentAktorzyUrodziny aktorówBłędy w filmach
Świat Magii:HogwartQuidditchCzarna MagiaMagiczne...?SmokiWMIGUROK
Twoje kontoE-kartkiPWRanking fanówFan FictionGaleriaPsychotestyQuizyFan MiesiącaDownloadWasze listyDowcipyLinkiWyślij newsaWyślij artykułDołącz do nas!
K. FilozoficznyK. TajemnicW. AzkabanuCzara OgniaZakon FeniksaQuidditch WC
 FORUM:Ogólna dyskusjaKsiążkiFilmyGryHarry Potter 6Harry Potter 7StronaFan FictionFan ArtInna twórczośćOff-Topic
Sponsorzy

Aktualnie brak

Login
Pseudonim

Hasło

Nie masz jeszcze konta? Możesz sobie założyć. Jako zarejestrowany użytkownik będziesz miał kilka przywilejów.
Cytat dnia

"Harry Potter jest dla mnie taki realny. Myślę, że gdy przestanę o nim pisać, pęknie mi serce." - J.K. Rowling

Konkurs!
HPNews.pl organizuje konkurs na najlepsze opowiadanie fan-fiction. Pokaż swój talent! Napisz opowiadanie!
HPNews.pl » Książki » Harry Potter i Insygnia Śmierci » Potter górą raz jeszcze!
OGŁOSZENIE

OGŁOSZENIE

Potter górą raz jeszcze!

Nagrody, nagrody.... Oczywiście nie mogło obejść się bez jeszcze jednej. „Harry Potter i Insygnia Śmierci” autorstwa Joanne Rowling otrzymało 1. miejsce na rozdaniu nagród Nebula Awards 2007.

Imprezę zorganizowano w „Omni Austin Hotel Downtown” w Austin w Texasie. Jej pomysłodawcami są amerykańscy pisarze science-fiction i fantasy. Siódma część przygód młodego czarodzieja zajęła pierwszą lokatę w kategorii najlepszej książki science-fiction dla młodzieży i dorosłych.

Autor: Leva | 2008-04-29 16:09:46


Re: Potter górą raz jeszcze!
Autor: julias10 (juliasabiniarz@gmail.com) dnia 29-04-2008 o godz. 17:20:08
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość) http://www.harrypotterijegofani.blog.onet.pl
"SUPER!!! Gratulacje!!! To moja uluybiona książka! Nie mogło się obyc bez nagrody!!!


  • Re: Potter górą raz jeszcze!
    Autor: Magdalena 30-04-2008 o godz. 09:35:28

    Zgadzam się, moją ulubioną książką też jest HP7. Wielkie gratulacje

Re: Potter górą raz jeszcze!
Autor: ginnyhermiona12 dnia 29-04-2008 o godz. 18:00:55
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
super!!nie mogło byc innego miejca jak pierwsze!!!!!



Re: Potter górą raz jeszcze!
Autor: Lina dnia 29-04-2008 o godz. 18:01:46
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Gratulację, zdecydowanie zasłużone pierwsze miejsce.



Re: Potter górą raz jeszcze!
Autor: nati dnia 29-04-2008 o godz. 18:16:50
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Gratuluję!!! Moim zdaniem najwięcej nagród powinna dostać książka HPiZF


  • Re: Potter górą raz jeszcze!
    Autor: Ella_ 30-04-2008 o godz. 14:51:42

    A ja się z tobą zgadzam w 100%!!

Re: Potter górą raz jeszcze!
Autor: Ginny00 dnia 29-04-2008 o godz. 19:05:11
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość) http://andreaskofler.com
Gratuluję:) w pełni zasłużone wyrożnienie:D



Re: Potter górą raz jeszcze!
Autor: joka13 dnia 29-04-2008 o godz. 19:30:57
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Ale super!!! Gratulacje!!! ;)



Re: Potter górą raz jeszcze!
Autor: Pscolka dnia 29-04-2008 o godz. 19:38:05
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Witam! Już jakiś czas temu otrzymałam odpowiedź związaną z naborem do redakcji. Podałam swój numer gadu-gadu i czekałam na odpowiedź. Niestety nic nie doszło :( Bardzo proszę o jakikolwiek kontakt, zależy mi na tym bardzo. Mój numer gg 5737360 Anna (Pscółka)



Re: Potter górą raz jeszcze!
Autor: fenix dnia 29-04-2008 o godz. 19:50:44
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość) http://www.swiatnaszychksiag.bloog.pl
A czy kogos to dziwi...? To chyba było jasne, ze tak będzie xD



Re: Potter górą raz jeszcze!
Autor: gibol1412 (gibol1412@wp.pl) dnia 29-04-2008 o godz. 21:25:16
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Super;-) Ponieważ z tego co się orientuję to jest ważna nagroda z dziedziny s-f i fantasy;-)



Re: Potter górą raz jeszcze!
Autor: Ella_ dnia 30-04-2008 o godz. 14:53:27
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Gratulacje!! Wprawdzie to nie jest moja ulubiona część HP ale i tak baaaaaardzo sięcieszę!



Re: Potter górą raz jeszcze!
Autor: gosia44 dnia 30-04-2008 o godz. 15:05:46
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Ja uwielbiam wszystkie części HP i cieszę się z każdej nagrody. Przyłączam się do ogólnych gratulacji.



Re: Potter górą raz jeszcze!
Autor: tonks222 dnia 30-04-2008 o godz. 18:13:36
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość) http://www.hogwart-dom-pottera.blog.onet.pl
Rowling cięszko sie napracowała.Ta książka zasłużyła na tą nagrodę.Zresztą nie mogło być inaczej.



Re: Potter górą raz jeszcze!
Autor: Mary dnia 30-04-2008 o godz. 19:51:51
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość) http://smallperson.blog.onet.pl
Super a można zobaczyć całą liste nagrodzonych??



Re: Potter górą raz jeszcze!
Autor: Syrkius dnia 01-05-2008 o godz. 09:47:46
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość) http://paradisus-virgula.blog.onet.pl
1. miejsce? OCZYWISTE!! Inaczej być nie mogło! HARRY GÓRĄ!!!!



Re: Potter górą raz jeszcze!
Autor: Elomi (elomi@interia.eu) dnia 05-05-2008 o godz. 07:13:55
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość) http://seyla-kirthia.mylog.pl
Wielkie gratulacje, nagroda zasłużona. Zastanawiam się, ile ich jeszcze będzie?



Re: Potter górą raz jeszcze!
Autor: szulcik92 dnia 04-06-2008 o godz. 21:25:36
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
fajnie



Re: Potter górą raz jeszcze!
Autor: Potterka dnia 05-07-2008 o godz. 16:29:41
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
No i super!!! Gratuluję!!! Dla HP pasuje tylko pierwsze miejsce :D



Re: Potter górą raz jeszcze!
Autor: Kiniulaaa dnia 13-07-2008 o godz. 14:06:27
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
No to super, cieszę się :)



Re: Potter górą raz jeszcze!
Autor: Mionka_27 dnia 13-07-2008 o godz. 17:43:13
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
No to supcik, Congratulasions:))


 
Książki
 » Insygnia Śmierci
 » Książę Półkrwi
 » Zakon Feniksa
 » Czara Ognia
 » Więzień Azkabanu
 » Komnata Tajemnic
 » Kamień Filozoficzny
 » J.K. Rowling
 » Andrzej Polkowski
 » Mary GrandPre
 » Wydawnictwa
 » O książkach
 » Jak powstał HP?
 » Streszczenia
 » Błędy
 » Ciekawostki
 » Słowniczek Zaklęć
 » Wydawnictwa
 » HP w liczbach
 » Czarna Magia
 » Bohaterowie
Zobacz także:
· J.K. Rowling nie ustaje w niesieniu pomocy
· Politycy! Czytajcie Pottera!
· The HP Alliance:
· Książki o Harrym w programie nauczania
· Rocznica wydania


Najpopularniejszy news na ten temat::
Czarna Seria

Ocena newsa
Wynik głosowania: 4.7
Głosów: 20


Oceń tego newsa:

Wyśmienity
Bardzo dobry
Dobry
Przyzwoity
Zły

Opcje

 Drukuj tego newsa Drukuj tego newsa

Z ostatniej chwili
· Zabawny wywiad z Danem w
· Nowe figurki wchodzą na rynek
· Dołącz do redakcji!
· Sesja zdjęciowa Emmy dla "Vogue"
· Matt na konwencji Dragon*Con
Stats
Top Users
1Gosia199362480
2Aniaaa52060
3bellatrix48110
4gibol141245610
504beata44070
6Ala43410
7Marta_Evans42320
8Lina38500
9Elomi36730
10gosia4433820

zobacz ranking...

Prorok Codzienny
Zobacz archiwalne numery
Współpraca

harry potter

Harry Potter: gra MMORPG

ślimak firma pozabankowa
witam opisuję tutaj i ostrzegam przed tą firmą fi...

POtzrebuje Pożyczki, zarobki na poziomie 2000zł
Potrzebuje pożyczki - kredytu - wysokość 10.000

SOHO
Jedno wielkie ZŁODZIEJSTWO. Nie polecam !!! Konta...

Kategorie
· Wszystkie kategorie
· Fan Zone
· Filmy
· Gry
· HP News
· Inne
· Książki
Szukaj!


On-line
Aktualnie jest 54 gość(ci) i 0 użytkownik(ów) online.