STARTUJ Z HP NEWS! | DODAJ DO ULUBIONYCH | POLEĆ HARRY POTTER NEWS! | WSPÓŁPRACA Z HP NEWS | KONTAKT
Harry Potter - Newsy Harry Potter i Insygnia Śmierci Harry Potter - Artykuły Forum Harry Potter News Harry Potter News - księga gości Informacje o Harry Potter News  

Wiadomości: Książki Siódmy tom Filmy Wywiady Fan Fiction Fan Zone
HPNews.pl
   O stronie   Redakcja   K. Recenzentów   Kontakt   Prorok   Forum   Chat ()   FAQ   Prasa o nas   TOP 10   Mapa serwisu   Szukaj...
Menu
KsiążkiSiódmy tomFilmyPiąty filmGryHP NewsInneArchiwum
K. FilozoficznyK. TajemnicW. AzkabanuCzara OgniaZakon FeniksaKsiążę PółkrwiInsygnia Śmierci
K. FilozoficznyK. TajemnicW. AzkabanuCzara OgniaZakon Feniksa

Książki:O książkachJ.K. RowlingA. PolkowskiMary GrandPreWydawnictwaJak powstał HP?Błędy autorkiCiekawostkiSłownik ZaklęćHP w liczbachCzarna MagiaKim jest R.A.B.?Czarna Seria
Filmy:O filmachReżyserzyProducentAktorzyUrodziny aktorówBłędy w filmach
Świat Magii:HogwartQuidditchCzarna MagiaMagiczne...?SmokiWMIGUROK
Twoje kontoE-kartkiPWRanking fanówFan FictionGaleriaPsychotestyQuizyFan MiesiącaDownloadWasze listyDowcipyLinkiWyślij newsaWyślij artykułDołącz do nas!
K. FilozoficznyK. TajemnicW. AzkabanuCzara OgniaZakon FeniksaQuidditch WC
 FORUM:Ogólna dyskusjaKsiążkiFilmyGryHarry Potter 6Harry Potter 7StronaFan FictionFan ArtInna twórczośćOff-Topic
Sponsorzy

Aktualnie brak

Login
Pseudonim

Hasło

Nie masz jeszcze konta? Możesz sobie założyć. Jako zarejestrowany użytkownik będziesz miał kilka przywilejów.
Cytat dnia

"Problem w tym, panie premierze, że tamci też znają się na magii. " - Korneliusz Knot o CP i śmierciożercach

Konkurs!
HPNews.pl organizuje konkurs na najlepsze opowiadanie fan-fiction. Pokaż swój talent! Napisz opowiadanie!
HPNews.pl » Filmy » Harry Potter i Insygnia Śmierci » Realizacja HPiIŚ jeszcze w tym roku?
OGŁOSZENIE

OGŁOSZENIE

Realizacja HPiIŚ jeszcze w tym roku?

The Scotsman donosi, że nagrywanie scen do siódmej (podzielonej na dwa filmy) części przygód Harry’ego Pottera miała rozpocząć się jeszcze w tym roku. Zgodnie z tym co podaje Scottish Highlands and Islands Film Commission sceny zostaną zrealizowane w Lochaber w Szkocji.

W tej samej scenerii (Szkocja) były nagrywane poprzednie filmy opowiadające przygody młodego czarodzieja i jego przyjaciół. Dodajmy, że uprzednio producent David Hayman informował, że produkcja prawdopodobnie ruszy w lutym 2009, ale możliwe jest, że terminy uległy przesunięciu.

„Insygnia Śmierci” według zapowiedzi pojawią się w dwóch częściach, odpowiednio 19. listopada 2010 i w maju 2011.

Autor: Leva | 2008-05-14 17:48:03


Re: Realizacja HPiIŚ jeszcze w tym roku?
Autor: ginnyhermiona12 dnia 14-05-2008 o godz. 18:55:04
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
super!!!zdjecia do insygni smierci juz w tym roku!!bedzie napewno lepiej



Re: Realizacja HPiIŚ jeszcze w tym roku?
Autor: Elomi (elomi@interia.eu) dnia 14-05-2008 o godz. 19:24:32
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość) http://seyla-kirthia.mylog.pl
jeśli zaczną kręcić 'Insygnia' jeszcze w tym roku, to czemu premiera będzie tak późno? W końcu to tylko jedna część, a trzeba czekać sporo ponad rok, ba, prawie dwa lata od premiery szóstej części. Dla mnie jest to po prostu nielogiczne.


  • Re: Realizacja HPiIŚ jeszcze w tym roku?
    Autor: Ginny00 15-05-2008 o godz. 14:52:50

    No wlasnie.. jak zaczna w tym roku, to czemu mamy tak dlugo czekac..?
  • Re: Realizacja HPiIŚ jeszcze w tym roku?
    Autor: Lina 17-05-2008 o godz. 12:23:16

    No cóż trochę do naręcenia mają, a potem jeszcze montaż, muzyka i wszystko.
  • Re: Realizacja HPiIŚ jeszcze w tym roku?
    Autor: Ella_ 17-05-2008 o godz. 21:51:00

    Ale inne części chyba idą ciut szycbciej...

Re: Realizacja HPiIŚ jeszcze w tym roku?
Autor: gibol1412 (gibol1412@wp.pl) dnia 14-05-2008 o godz. 21:09:52
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Jak to się mówi: W praniu się okaże;-)



Re: Realizacja HPiIŚ jeszcze w tym roku?
Autor: julias10 (juliasabiniarz@gmail.com) dnia 15-05-2008 o godz. 14:29:27
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość) http://www.harrypotterijegofani.blog.onet.pl
Oby tak było. Nie chce czekać tak długo. Dobrze że te daty sie pozmieniały!



Re: Realizacja HPiIŚ jeszcze w tym roku?
Autor: Mary dnia 15-05-2008 o godz. 14:58:59
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość) http://smallperson.blog.onet.pl
Ten pomysł podzielenia 7 nadal jest dla mnie bezsensowny i głupi...nie ma sens..zarobia więcej kasy!!!


  • Re: Realizacja HPiIŚ jeszcze w tym roku?
    Autor: Lina 17-05-2008 o godz. 12:23:58

    A mi się on bardzo podoba.
  • Re: Realizacja HPiIŚ jeszcze w tym roku?
    Autor: Ella_ 17-05-2008 o godz. 21:51:47

    Ale to zależy tylko od tego jak się na to patrzy.
  • Re: Realizacja HPiIŚ jeszcze w tym roku?
    Autor: gibol1412 22-05-2008 o godz. 10:14:52

    Mnie się podoba:) Każdy ma swoje zdanie;)

Re: Realizacja HPiIŚ jeszcze w tym roku?
Autor: Syrkius dnia 15-05-2008 o godz. 15:47:11
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość) http://paradisus-virgula.blog.onet.pl
Super! Ale premiery wcześniej mogłyby być



Re: Realizacja HPiIŚ jeszcze w tym roku?
Autor: szulcik92 dnia 15-05-2008 o godz. 23:22:37
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Szkoda że tak długo, ale warto czekać!!



Re: Realizacja HPiIŚ jeszcze w tym roku?
Autor: Lina dnia 17-05-2008 o godz. 12:03:01
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Wow, mam nadzieję, ze tak się stanie.



Re: Realizacja HPiIŚ jeszcze w tym roku?
Autor: Ella_ dnia 17-05-2008 o godz. 21:52:30
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Mam nadzieję że film powstanie szybciej i nie trzeba będzie tak długo czekać:)



Re: Realizacja HPiIŚ jeszcze w tym roku?
Autor: Kiniulaaa dnia 12-07-2008 o godz. 22:33:59
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
To dobrze:)


 
Filmy

Kamień Filozoficzny:
 » Recenzja
 » Obsada aktorska
 » Niedociągnięcia
 » Zdjęcia

Komnata Tajemnic:
 » Recenzja
 » Obsada aktorska
 » Niedociągnięcia
 » Zdjęcia

Więzień Azkabanu:
 » Recenzja
 » Obsada aktorska
 » Niedociągnięcia
 » Zdjęcia

Czara Ognia:
 » Dział specjalny
 » Informacje
 » Zdjęcia
 » Mike Newell
 » Ostatnie newsy
 » Obsada aktorska
 » Kronika wydarzeń

Zakon Feniksa:
 » Dział specjalny
 » Informacje
 » Reżyser
 » Muzyka
 » Wywiady
 » Obsada aktorska
 » Sławomir Idziak
 » Scenarzysta
 » Zdjęcia z filmu
Zobacz także:
· "Zakon Feniksa" walczy o People's Choice Award
· "Książę Półkrwi" prowadzi w sondażach
· Plagiat Harry'ego Pottera?
· "Książe Półkrwi" powodem przesunięcia premiery Bonda
· Nominacja dla Ralph'a Fiennes'a!


Najpopularniejszy news na ten temat::
Czarna Seria

Ocena newsa
Wynik głosowania: 4.4
Głosów: 15


Oceń tego newsa:

Wyśmienity
Bardzo dobry
Dobry
Przyzwoity
Zły

Opcje

 Drukuj tego newsa Drukuj tego newsa

Z ostatniej chwili
· Zabawny wywiad z Danem w
· Nowe figurki wchodzą na rynek
· Dołącz do redakcji!
· Sesja zdjęciowa Emmy dla "Vogue"
· Matt na konwencji Dragon*Con
Stats
Top Users
1Gosia199362480
2Aniaaa52060
3bellatrix48110
4gibol141245610
504beata44070
6Ala43410
7Marta_Evans42320
8Lina38500
9Elomi36730
10gosia4433820

zobacz ranking...

Prorok Codzienny
Zobacz archiwalne numery
Współpraca

harry potter

Harry Potter: gra MMORPG

pozyczka
czktos bez problemu dostal pozyczke w e-credit i ...

Kredyty do 20,000 zł, bez przedpłat, cała Polska, online !
Witam, zajmuję się pośrednictwem finansowym. Wspó...

Potrzebuje kredytu gotowkowego
Witam potrzebuje kredytu gotowkowego w kwocie do ...

Kategorie
· Wszystkie kategorie
· Fan Zone
· Filmy
· Gry
· HP News
· Inne
· Książki
Szukaj!


On-line
Aktualnie jest 63 gość(ci) i 0 użytkownik(ów) online.