STARTUJ Z HP NEWS! | DODAJ DO ULUBIONYCH | POLEĆ HARRY POTTER NEWS! | WSPÓŁPRACA Z HP NEWS | KONTAKT
Harry Potter - Newsy Harry Potter i Insygnia Śmierci Harry Potter - Artykuły Forum Harry Potter News Harry Potter News - księga gości Informacje o Harry Potter News  

Wiadomości: Książki Siódmy tom Filmy Wywiady Fan Fiction Fan Zone
HPNews.pl
   O stronie   Redakcja   K. Recenzentów   Kontakt   Prorok   Forum   Chat ()   FAQ   Prasa o nas   TOP 10   Mapa serwisu   Szukaj...
Menu
KsiążkiSiódmy tomFilmyPiąty filmGryHP NewsInneArchiwum
K. FilozoficznyK. TajemnicW. AzkabanuCzara OgniaZakon FeniksaKsiążę PółkrwiInsygnia Śmierci
K. FilozoficznyK. TajemnicW. AzkabanuCzara OgniaZakon Feniksa

Książki:O książkachJ.K. RowlingA. PolkowskiMary GrandPreWydawnictwaJak powstał HP?Błędy autorkiCiekawostkiSłownik ZaklęćHP w liczbachCzarna MagiaKim jest R.A.B.?Czarna Seria
Filmy:O filmachReżyserzyProducentAktorzyUrodziny aktorówBłędy w filmach
Świat Magii:HogwartQuidditchCzarna MagiaMagiczne...?SmokiWMIGUROK
Twoje kontoE-kartkiPWRanking fanówFan FictionGaleriaPsychotestyQuizyFan MiesiącaDownloadWasze listyDowcipyLinkiWyślij newsaWyślij artykułDołącz do nas!
K. FilozoficznyK. TajemnicW. AzkabanuCzara OgniaZakon FeniksaQuidditch WC
 FORUM:Ogólna dyskusjaKsiążkiFilmyGryHarry Potter 6Harry Potter 7StronaFan FictionFan ArtInna twórczośćOff-Topic
Sponsorzy

Aktualnie brak

Login
Pseudonim

Hasło

Nie masz jeszcze konta? Możesz sobie założyć. Jako zarejestrowany użytkownik będziesz miał kilka przywilejów.
Cytat dnia

"Są różne rodzaje męstwa... trzeba być bardzo dzielnym by stawić czoło wrogom, ale tyle samo męstwa wymaga wierność przyjaciołom" - A. Dumbledore

Konkurs!
HPNews.pl organizuje konkurs na najlepsze opowiadanie fan-fiction. Pokaż swój talent! Napisz opowiadanie!
HPNews.pl » Filmy » Harry Potter i Insygnia Śmierci » Podział siódmej części
OGŁOSZENIE

OGŁOSZENIE

Podział siódmej części

Magazyn Movie Magic w swoim lipcowym wydaniu zamieścił obszerny artykuł o filmie o młodym czarodzieju. Wszystkie scany znajdziecie TUTAJ.

W artykule spekulowano, iż siódma część filmu, Harry Potter i Insygnia Śmierci, zostanie podzielona po powrocie Rona do Harry'ego i Hermiony.

Uważacie to za dobry pomysł? Jakie są wasze propozycje?

Dzięki Veritaserum i Magical Menagerie!

Autor: Rita | 2008-07-08 21:12:41


Re: Podział siódmej części
Autor: Lina dnia 08-07-2008 o godz. 22:28:37
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Nie, nie, nie, nie ten moment, może to i połowa książki, ale oddziela połowę w której nie dzieje się "nic", od tej, w której dzieje się "wszystko". Ja jestem za momentem w którym Harry kopie Zgredkowi grób, tu widać wyraźną granicę.


  • Re: Podział siódmej części
    Autor: gibol1412 09-07-2008 o godz. 00:02:35

    Według mojej skromnej opini to w tej całej książce jest akcja od początku do końca. Ale na moje oko to nie pora na dyskusję. Śpię na stojąco;-)
  • Re: Podział siódmej części
    Autor: Lina 09-07-2008 o godz. 09:55:03

    No tak, trudno się nie zgodzić, ale do tego momentu jest kilka "nudnych" rozdziałów (ich wałęsania się po lasach), które to momenty (ewentualnie) można wyciąć.
  • Re: Podział siódmej części
    Autor: PiootreG 09-07-2008 o godz. 12:31:40

    Nie byłoby tak źle, bo przed powrotem Rona jest przecież Dolina Godryka, a tam się dzieje w zasadzie dość dużo.
  • Re: Podział siódmej części
    Autor: Lina 09-07-2008 o godz. 13:35:33

    Ofszem, ale wszystko co się dzieje po pogrzebie Zgredka, tam cały czas jest akcja i z tego już nic nie da się wyciąć.
  • Re: Podział siódmej części
    Autor: Ella_ 09-07-2008 o godz. 20:22:36

    Moim skromnym zdaniem, siódmą część wogóle trudno jest podzielić ponieważ w tej książce albo nie dzieje się nic albo dzieje się wszystko naraz:)
  • Re: Podział siódmej części
    Autor: Lina 09-07-2008 o godz. 21:02:46

    Ciężko znaleść granicę, ale nie martwmy się Yates na pewno wpadnie na kolejny "genialny" pomysł.

Re: Podział siódmej części
Autor: szulcik92 dnia 08-07-2008 o godz. 22:50:17
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Ja byłbym zadowolony gdyby pierwsza część skończyła się w momencie gdy Harry i jego paczka trafiają w ręce Śmierciożerców!!


  • Re: Podział siódmej części
    Autor: Lina 09-07-2008 o godz. 09:56:26

    Też mogłoby być, choć a dalej obstawiam śmierć Zgredka, przed tym dramatyczna akcja, a to byłoby takie sentymentalne zakończenie.
  • Re: Podział siódmej części
    Autor: PiootreG 09-07-2008 o godz. 12:54:03

    Nie sądzę, żeby tak było przecież wszystkie filmy o HP mają szczęśliwe zakończenie...pfff...nie tyle co szczęśliwe, co bezpieczne, więc jeżeli już miałoby się zakończyć gdzieś w Dworze Lucjusza to tak jak mówi Lina po wydostaniu się z niego.
  • Re: Podział siódmej części
    Autor: Elomi 09-07-2008 o godz. 13:01:53

    A może by tak zakończyć pierwszą część w momencie teleportacji z domu Malfoyów do Muszelki? Pyk, znikają, i napisy końcowe.^^
  • Re: Podział siódmej części
    Autor: Lina 09-07-2008 o godz. 13:38:20

    Fajny pomysł, Elomi, ale tak też raczej nie zrobią, bo wówczas akcja jest "niezakończona", jaby tak nagle się "urywa" (pomijając fakt, że i tak, przy podziale, musi być "urwana").
  • Re: Podział siódmej części
    Autor: gosia44 09-07-2008 o godz. 14:31:47

    Lina ma rację.
  • Re: Podział siódmej części
    Autor: gibol1412 09-07-2008 o godz. 15:38:04

    A ja już głupieję:-) Ale pomysły macie bardzo ciekawe. Pozdrawiam;-)
  • Re: Podział siódmej części
    Autor: Lina 09-07-2008 o godz. 21:04:05

    Dzięki gosiu44 za poparcie.
  • Re: Podział siódmej części
    Autor: gosia44 11-07-2008 o godz. 15:56:01

    Nie ma za co.

Re: Podział siódmej części
Autor: gibol1412 (gibol1412@wp.pl) dnia 08-07-2008 o godz. 23:56:19
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Jasne. Można by wiele propozycji wysunąć. Ale jak im się zachce to zrobią z tym co chcą. Nawet wolę sobie nie wyobrażać:-)


  • Re: Podział siódmej części
    Autor: Lina 09-07-2008 o godz. 09:58:04

    Akurat z TYM filmem wiążę pewne nadzieję (jako iż go podzielili), liczę, że się nie zawiodę.
  • Re: Podział siódmej części
    Autor: gosia44 09-07-2008 o godz. 11:31:18

    Chyba masz rację. Lepiej niczego sobie nie wyobrażać. Po co się potem rozczarować?
  • Re: Podział siódmej części
    Autor: gibol1412 09-07-2008 o godz. 12:33:25

    A poza tym reżyserem jest nie kto inny jak Pan co zrobił piątke i teraz nakręci szóstkę. A jeżeli całkowicie Księcia spartoli to nie ma co dyskutować o siódemce;-)
  • Re: Podział siódmej części
    Autor: Elomi 09-07-2008 o godz. 13:21:14

    A to jest niestety bardzo prawdopodobne. Więc nie liczyłabym na jakieś rewelacje w związku z siódemką, ale mam nadzieję, że film chociaż będzie dobry.
  • Re: Podział siódmej części
    Autor: Lina 09-07-2008 o godz. 13:48:32

    Powiedzcie mi, jakim grzechami, my potteromaniay, zasłyżyliśmy na ten "prezent" jaki dostaliśmy (czytaj: dlaczego ONI do ****** dali ten film Yatesowi?)?
  • Re: Podział siódmej części
    Autor: gibol1412 09-07-2008 o godz. 15:41:30

    Może droga Lino słudzy Voldemorta(choć nie żyje) dalej działają?;-) Wychodzę z założenia, że do wszystkiego trzeba z humorem podchodzić:-)
  • Re: Podział siódmej części
    Autor: Lina 09-07-2008 o godz. 21:05:21

    Udało Ci się, rozbawiłeś mnie.
  • Re: Podział siódmej części
    Autor: gosia44 11-07-2008 o godz. 15:57:08

    Mnie też.

Re: Podział siódmej części
Autor: gosia44 dnia 09-07-2008 o godz. 11:44:40
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Zgadzam się z Liną. Śmierć Zgredka to dobra scena na zakończenie I części. Boże, ale będę ryczała!!!


  • Re: Podział siódmej części
    Autor: gibol1412 09-07-2008 o godz. 12:38:27

    Tak też jak zwykle zgadzam się z Liną. Ten moment to ciekawa propozycja;-)
  • Re: Podział siódmej części
    Autor: Elomi 09-07-2008 o godz. 13:17:52

    Tak, to zdecydowanie dobra propozycja. Żadnych udziwnień, moment mniej więcej w środku akcji (akcji, nie książki). No, fajnie by było, gdyby reżyser też tak twierdził.^^
  • Re: Podział siódmej części
    Autor: Lina 09-07-2008 o godz. 13:53:36

    Dzięki za poparcie, choć nasz "kochany" reżyser, na pewno wyskoczy nam z jakąś "ciekawszą" propozycją (na przykład moment gdy młody Lucjusz Malfoy próbuje stwożyć horkruksy, nie było czegoś takiego w książce? A kogo to obchodzi, że to ma niby być ekranizacja?) ŻAL.
  • Re: Podział siódmej części
    Autor: gosia44 09-07-2008 o godz. 14:40:25

    Mnie obchodzi, ale ja (niestety!) nie mam wpływu na produkcję.
  • Re: Podział siódmej części
    Autor: gibol1412 09-07-2008 o godz. 15:47:00

    Już miałem tego nie pisać, ale podejrzewam, że film podzielą oczywiście na dwie części. Z czego pierwsza potrwa 15 min. a druga 150min. A z tego względu tak będzie ponieważ twórcy tego przedsęwzięcia będą chcieli przejść do historii kina z filmem na najdziwniejszy podział;-) A może coś innego wymyslą na koniec? W końcu to ostatni film;)
  • Re: Podział siódmej części
    Autor: Lina 09-07-2008 o godz. 21:07:36

    Genialny pomysł gibol1412, naprawdę, znając naszych twórców, to to możliwe.

Re: Podział siódmej części
Autor: Elomi (elomi@interia.eu) dnia 09-07-2008 o godz. 13:15:11
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość) http://seyla-kirthia.mylog.pl
Nie, to nie jest dobry moment. Owszem, powrót Rona była ważny, ale potem działo się dużo zdecydowanie ważniejszych rzeczy i zaczynanie od nich drugiej części filmu nie byłoby raczej ciekawe. Wolałabym, żeby zaczęła się jakoś tak... melancholijnie, a moment śmierci Zgredka, kiedy Harry kończy kopać grób akurat się nadaje. Odkąd pojawiła się propozycja podzielenia filmu na dwie oddzielne części, zawsze wyobrażałam sobie to tak: wszyscy odchodzą od grobu skrzata, kamera jedzie w górę, zatrzymuje się na niebie, koniec. Ale to tylko jedna z wielu propozycji, a film pewnie zakończy się w jakimś momencie, którego nawet się nie spodziewaliśmy.
Albo jeszcze inaczej: trio pojawia się u Ksenia Lovegooda, a pierwsza część filmu kończy się pytaniem redaktora naczelnego 'Żonglera': 'Chodzi panu o symbol Insygniów Śmierci?'. Albo nie...


  • Re: Podział siódmej części
    Autor: Lina 09-07-2008 o godz. 13:55:54

    Ja też zawsze tak to sobie wyobrażałam i wciąż nie tracę tej nadziei.
  • Re: Podział siódmej części
    Autor: gosia44 09-07-2008 o godz. 14:37:52

    Popieram Was, dziewczyny.
  • Re: Podział siódmej części
    Autor: gibol1412 09-07-2008 o godz. 15:50:16

    Musimy być dobrej myśli:) Jak zwykle pozdrawiam;-)

Re: Podział siódmej części
Autor: Potterka dnia 09-07-2008 o godz. 16:27:44
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Oczywiście jestem za podziałem na dwie części, chyba że zrobią jeden, ale np. 6-godzinny film :D nie no moze bez przesady ;) tak jak mówię - jestem za podziałem, ale chyba w jakimś innym momencie niż ten proponowany w artykule. Choć wolę już taką wersję jak proponują niż bardzo bardzo okrojony jeden 2,5 godzinny film :D dzięki za skany, miło się je przegląda


  • Re: Podział siódmej części
    Autor: gibol1412 09-07-2008 o godz. 16:47:29

    Popieram;-)
  • Re: Podział siódmej części
    Autor: Lina 09-07-2008 o godz. 21:10:11

    Jeśli pójdzie tak dalej jak idzie, to będziey mieć dwa filmy po pół godziny każdy.

Re: Podział siódmej części
Autor: Ella_ dnia 09-07-2008 o godz. 20:25:49
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Według mnie trudno podzielić jest książkę (jakąkolwiek) na dwie częćci:)


  • Re: Podział siódmej części
    Autor: Lina 09-07-2008 o godz. 21:10:20

    Zgadzam się.
  • Re: Podział siódmej części
    Autor: szulcik92 09-07-2008 o godz. 23:23:30

    zgadzam się z wami:)Ale jeżeli już chcą ją dzielić to niech to zrobią w odpowiednim momencie!!
  • Re: Podział siódmej części
    Autor: gosia44 11-07-2008 o godz. 15:59:19

    Właśnie. Niech się wykażą rozsądkiem.

Re: Podział siódmej części
Autor: ginnyhermiona12 dnia 11-07-2008 o godz. 17:29:13
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
nie no!!!!!w takim momencie!!!!!



Re: Podział siódmej części
Autor: Kiniulaaa dnia 11-07-2008 o godz. 21:50:36
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
To nie jest dobry pomysł! Niech nie dzielą tej części!



Re: Podział siódmej części
Autor: Mary dnia 15-07-2008 o godz. 18:08:12
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość) http://smallperson.blog.onet.pl
Ja nadal jestem za tym, że podział tego filmu to beznadziejny pomysł, zważywszy na to, że w jej pierwszej połowie NIC sie nie dzieje!!!



Re: Podział siódmej części
Autor: clevleen dnia 01-08-2008 o godz. 13:44:14
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
no bez jaj... jak upchneli najeden raz zakon feniksa to i insygnia powinni...


 
Filmy

Kamień Filozoficzny:
 » Recenzja
 » Obsada aktorska
 » Niedociągnięcia
 » Zdjęcia

Komnata Tajemnic:
 » Recenzja
 » Obsada aktorska
 » Niedociągnięcia
 » Zdjęcia

Więzień Azkabanu:
 » Recenzja
 » Obsada aktorska
 » Niedociągnięcia
 » Zdjęcia

Czara Ognia:
 » Dział specjalny
 » Informacje
 » Zdjęcia
 » Mike Newell
 » Ostatnie newsy
 » Obsada aktorska
 » Kronika wydarzeń

Zakon Feniksa:
 » Dział specjalny
 » Informacje
 » Reżyser
 » Muzyka
 » Wywiady
 » Obsada aktorska
 » Sławomir Idziak
 » Scenarzysta
 » Zdjęcia z filmu
Zobacz także:
· "Zakon Feniksa" walczy o People's Choice Award
· "Książę Półkrwi" prowadzi w sondażach
· Plagiat Harry'ego Pottera?
· "Książe Półkrwi" powodem przesunięcia premiery Bonda
· Nominacja dla Ralph'a Fiennes'a!


Najpopularniejszy news na ten temat::
Czarna Seria

Ocena newsa
Wynik głosowania: 4.5
Głosów: 14


Oceń tego newsa:

Wyśmienity
Bardzo dobry
Dobry
Przyzwoity
Zły

Opcje

 Drukuj tego newsa Drukuj tego newsa

Z ostatniej chwili
· Zabawny wywiad z Danem w
· Nowe figurki wchodzą na rynek
· Dołącz do redakcji!
· Sesja zdjęciowa Emmy dla "Vogue"
· Matt na konwencji Dragon*Con
Stats
Top Users
1Gosia199362480
2Aniaaa52060
3bellatrix48110
4gibol141245610
504beata44070
6Ala43410
7Marta_Evans42320
8Lina38500
9Elomi36730
10gosia4433820

zobacz ranking...

Prorok Codzienny
Zobacz archiwalne numery
Współpraca

harry potter

Harry Potter: gra MMORPG

PROFI CREDIT Międzyrzec Podlaski i okolice
Pożyczka na dowolny cel.w firmie pożyczkowe...

Kredyt na start?
Czy ktoś orientuje się, na bazie jakich kryteriów...

Bogaty POMOŻE osobie z Warszawy tel. 887-252-897
Milioner pomoże w spłacie zadłużenia. Tylko osoby...

Kategorie
· Wszystkie kategorie
· Fan Zone
· Filmy
· Gry
· HP News
· Inne
· Książki
Szukaj!


On-line
Aktualnie jest 26 gość(ci) i 1 użytkownik(ów) online.