Gazeta magiczna Prorok Codzienny jest integralną częścią serwisu HP News (www.hpnews.pl). Należy do Grupy HP News 3 i pozostałych redaktorów serwisu.


FAKTY DNIA:

Lord Voldemort zaliczył glebę?

Niezidentyfikowany obiekt latający kompletnie zdemolował ogródek należący do poczciwej mieszkanki Londynu, pani Malfajdy White.

czytaj dalej...


Nowa ulica!!

Z ostatnich doniesień wynika, że na ulicy Pokątnej nie ma już miejsca na nowe sklepy, a klientów, a zarazem kupców chętnych na kupno lokalu nie brakuje. Minister Magii we wczorajszym przemówieniu zaznaczył że w centrum Londynu brakuje miejsca na stworzenie nowej ulicy, a więc gdzie??

czytaj dalej...


następne artykuły »


MINISTERSTWO MAGII:

Minister nie pojawił się na posiedzeniu

Być może pamiętacie nasz artykuł „Szok!!! Czarodzieje w mugolskich gazetach”, informowaliśmy was o pojawieniu się czarodziejów w nie magicznych gazetach. Dziś mamy dla was kolejny „SZOK”. Jesteście zainteresowani?? Czytajcie dalej.

Autor: Mary

czytaj dalej...


„Szok!!! Czarodzieje w mugolskich gazetach”

Na łamach pierwszych stron mugolskich gazet pojawiły takie nagłówki jak ”Czarodzieje-a jednak istnieją” ;”Tylko u nas wywiad z czarodziejem”; ”Magiczne potwory na warszawskich ulicach”; „To jednak nie kosmici”. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej zapraszam do przeczytania reszty artykułu.

Autor: Mary

czytaj dalej...


następne artykuły »


HOGWART:

Wyjdzie za RABA?!

Sensacja wybuchła w szkole magii i czarodziejstwa Hogwart. Jeśli wierzyć informacjom, które od kilku dniu opanowały największe brukowce, szacowna i podziwiania profesor Mc Gonagall wychodzi za mąż.

czytaj dalej...


Samonotujące pióra

Nastała wielka moda na samonotujące pióra! Codziennie do Hogwartu przylatuje wiele sów ze specjalnymi prezentami dla uczniów, upragnionym artykułem piśmiennym. Wszystkie kolory stały się popularne, od czarnego (tradycjonalnego), poprzez różowy (najbardziej rozchwytywany!), aż do kolorów wymyślonych przez zamawiających.

czytaj dalej...


następne artykuły »


WYWIADY:

Wywiad z Joanną D'Arc magicznego dziennikarstwa

O etyce dziennikarskiej i o tajnikach dziennikarskiego zawodu, na pytania naszego redaktora odpowiada nie kto inny, jak uosobienie kobiecej inteligencji i czarowniczego wdzięku, zresztą aby zanadto nie przesadzać powiem jedno – wspaniała Rita Skeeter!

czytaj dalej...


Wywiad z Lordziem Voldemortem!

Przebojowa korespondętka Rita Skeeter, po urlopie wypoczynkowych( w skrócie czytając wakacje z Flichem na Fidżi), pełna sił i niekończącego się wigoru wobec panów po setce, powraca do pracy, aby spragnionych wieści magicznych czytelników uraczyć przejmującym wywiadem z Lordem Voldemortem. Jakie są najbliższe plany Czarnego Pana? Czy to prawda, że w specjalnym programie reklamować będzie, pastylki na świeży oddech niejakiego Tiktaka. O tym i nie tylko dowiecie, się przechodząc do dalszej częśći newsa. Pamiętajcie, czytacie na własną odpowiedzialność

czytaj dalej...


następne artykuły »


QUIDDITCH:

Hermiona ścigającą?

Ciągną się strasznie dni........Nuda......Aż tu nagle na boisko do Quidditcha wkracza nasza ulubiona, zaczytana Hermiona.W szacie w barwach Gryffindoru wygląda nieźle chociaż mogłaby zrzucić kilka kilo......Zapraszamy do czytania.

czytaj dalej...


Ruszyła Liga Mistrzów w Quidditchu!!!

Wreszcie ruszyły pierwsze spotkania Ligi Mistrzów w Quidditchu o klubowe mistrzostwo Starego Kontynentu...

czytaj dalej...


następne artykuły »


OGŁOSZENIA:

Dbaj o urodę z Martą!

Nasza, niezwykła i odznaczająca się niespotykaną urodą, Marta (bardziej znana jako Jęcząca Marta), postanowiła pomóc wszystkim zagubionym w świecie kosmetyków! Wydała fascynującą książkę na ten temat. Metody dbania o siebie są trochę niekonwencjonalne.

czytaj dalej...


Otwierają szkołę!!!

Redaktorzy Proroka postanowili otworzyć szkołę, ale nie taką byle, jaką jak Hogwart, ale prawdziwą, solidną szkołę

czytaj dalej...


następne ogłoszenia »

 

Lord Voldemort podał Proroka i Ritę Skeeter do sądu!

Lord Voldemort podał Proroka i Ritę Skeeter do sądu!

Coraz więcej mówi się o konflikcie jaki wybuchł pomiędzy naszą korespondentką Ritą Skeeter a Lordem Voldemortem. Czarny Pan cierpi na wyjątkowo niskie poczucie humoru i nie w smak mu były niewybredne docinki, które pod jego adresem kierował Prorok – Najlepszy szampon dla Tego, Który Wiecznie Śmierdzi? CIF, bo na żadnej łysej pale nie zostawi zarysowanej powierzchni!– napisała w ostatnim artykule Rita.


Autor: GGgrzesiek

Jaka była riposta Czarnego Pana? Możecie być zaskoczeni, lecz nasza korespondentka nadal żyje! Lord Voldemort wzorem najzacniejszych polityków Renaty Be i Danuty Chultajskiej na ostatniej, specjalnie zwołanej konferencji prasowej oświadczył, że za naruszenie własnej nieskalnej godności poda Proroka i Ritę Skeeter do mugolskiego sądu!

- Nie pozwolę, aby jakaś krowa wypisywała brednie o tym, że noszę nakrapiane w króweczki gatki z różowym paskiem – żalił się ostatnio dziennikarzom Lord Voldemort – Rita Skeeter kłamała, na co tu i teraz prezentuje dowód – dodał po czym zdjął buty, podciągnął szatę i zademonstrował zaskoczonej widowni slipy przytoczonego wyżej opisu, tyle że w żółwiki!

Czy Rita Skeeter kłamała? Czy to może Lord Voldemort, celowo zamienił na poczekaniu gatki z krówkami na żółwiki. Dowiemy się w sądzie. Czarny Pan zapowiedział, że na zaplanowaną na najbliższy tydzień rozprawie pośle swoich najlepszych i najbardziej przekonywających prawników – Belatrix Lestragne i Lucjusza Malfoya!


WASZE KOMENTARZE DO TEGO ARTYKUŁU:


Autor komentarza: Serena | (dodano: 17.09.2007 21:33:17)

one były w pszczółki! xD
Voldi Ty baranie .. xD


Autor komentarza: ligiawitch | (dodano: 18.09.2007 10:21:08)

buhahahaha w zolwiki :D a czemu nie w krokodylki??:D:D nie no.... Voldi szaleje XD


Autor komentarza: Dexter | (dodano: 18.09.2007 12:32:01)

Ciekawe kto wygra rozprawe ?
ZAloze sie Ze Voldi, na koncu wszystkich zabije i po klopocie


Autor komentarza: Mary | (dodano: 18.09.2007 15:36:25)

"Możecie być zaskoczeni, lecz nasza korespondentka nadal żyje!"-to istna tragedia crying crying crying


Autor komentarza: kurwa | (dodano: 02.02.2008 15:00:43)

jhujh


Autor komentarza: Charlotte | (dodano: 04.02.2008 15:16:30)

ja chyba wiem czemu Bella i Lucek są dobrymi prawnikami!!! laughing
" jak jej nie oskarżycie to Bella was potorturuje a wiecie jaka ona jest!!- a ja jak się za was zabioę to was ukatrupię" powiedziałby Lucek.A Bella od razu po werdykcie ( niezależnie od tego czy by jej najukohańszy Pan wygrał czy przegrał) wszystkich potraktowała Cruciatusem.-CRUCIO!!!!!!!!!!!!


imię:
e-mail: (niewymagane)

uśmiech:

smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 

| Zapomnij moje dane
© Copyright 2006 by HP News 3. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Design by Syriusz & Lipa