Gazeta magiczna Prorok Codzienny jest integralną częścią serwisu HP News (www.hpnews.pl). Należy do Grupy HP News 3 i pozostałych redaktorów serwisu.


FAKTY DNIA:

Lord Voldemort zaliczył glebę?

Niezidentyfikowany obiekt latający kompletnie zdemolował ogródek należący do poczciwej mieszkanki Londynu, pani Malfajdy White.

czytaj dalej...


Nowa ulica!!

Z ostatnich doniesień wynika, że na ulicy Pokątnej nie ma już miejsca na nowe sklepy, a klientów, a zarazem kupców chętnych na kupno lokalu nie brakuje. Minister Magii we wczorajszym przemówieniu zaznaczył że w centrum Londynu brakuje miejsca na stworzenie nowej ulicy, a więc gdzie??

czytaj dalej...


następne artykuły »


MINISTERSTWO MAGII:

Minister nie pojawił się na posiedzeniu

Być może pamiętacie nasz artykuł „Szok!!! Czarodzieje w mugolskich gazetach”, informowaliśmy was o pojawieniu się czarodziejów w nie magicznych gazetach. Dziś mamy dla was kolejny „SZOK”. Jesteście zainteresowani?? Czytajcie dalej.

Autor: Mary

czytaj dalej...


„Szok!!! Czarodzieje w mugolskich gazetach”

Na łamach pierwszych stron mugolskich gazet pojawiły takie nagłówki jak ”Czarodzieje-a jednak istnieją” ;”Tylko u nas wywiad z czarodziejem”; ”Magiczne potwory na warszawskich ulicach”; „To jednak nie kosmici”. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej zapraszam do przeczytania reszty artykułu.

Autor: Mary

czytaj dalej...


następne artykuły »


HOGWART:

Wyjdzie za RABA?!

Sensacja wybuchła w szkole magii i czarodziejstwa Hogwart. Jeśli wierzyć informacjom, które od kilku dniu opanowały największe brukowce, szacowna i podziwiania profesor Mc Gonagall wychodzi za mąż.

czytaj dalej...


Samonotujące pióra

Nastała wielka moda na samonotujące pióra! Codziennie do Hogwartu przylatuje wiele sów ze specjalnymi prezentami dla uczniów, upragnionym artykułem piśmiennym. Wszystkie kolory stały się popularne, od czarnego (tradycjonalnego), poprzez różowy (najbardziej rozchwytywany!), aż do kolorów wymyślonych przez zamawiających.

czytaj dalej...


następne artykuły »


WYWIADY:

Wywiad z Joanną D'Arc magicznego dziennikarstwa

O etyce dziennikarskiej i o tajnikach dziennikarskiego zawodu, na pytania naszego redaktora odpowiada nie kto inny, jak uosobienie kobiecej inteligencji i czarowniczego wdzięku, zresztą aby zanadto nie przesadzać powiem jedno – wspaniała Rita Skeeter!

czytaj dalej...


Wywiad z Lordziem Voldemortem!

Przebojowa korespondętka Rita Skeeter, po urlopie wypoczynkowych( w skrócie czytając wakacje z Flichem na Fidżi), pełna sił i niekończącego się wigoru wobec panów po setce, powraca do pracy, aby spragnionych wieści magicznych czytelników uraczyć przejmującym wywiadem z Lordem Voldemortem. Jakie są najbliższe plany Czarnego Pana? Czy to prawda, że w specjalnym programie reklamować będzie, pastylki na świeży oddech niejakiego Tiktaka. O tym i nie tylko dowiecie, się przechodząc do dalszej częśći newsa. Pamiętajcie, czytacie na własną odpowiedzialność

czytaj dalej...


następne artykuły »


QUIDDITCH:

Hermiona ścigającą?

Ciągną się strasznie dni........Nuda......Aż tu nagle na boisko do Quidditcha wkracza nasza ulubiona, zaczytana Hermiona.W szacie w barwach Gryffindoru wygląda nieźle chociaż mogłaby zrzucić kilka kilo......Zapraszamy do czytania.

czytaj dalej...


Ruszyła Liga Mistrzów w Quidditchu!!!

Wreszcie ruszyły pierwsze spotkania Ligi Mistrzów w Quidditchu o klubowe mistrzostwo Starego Kontynentu...

czytaj dalej...


następne artykuły »


OGŁOSZENIA:

Dbaj o urodę z Martą!

Nasza, niezwykła i odznaczająca się niespotykaną urodą, Marta (bardziej znana jako Jęcząca Marta), postanowiła pomóc wszystkim zagubionym w świecie kosmetyków! Wydała fascynującą książkę na ten temat. Metody dbania o siebie są trochę niekonwencjonalne.

czytaj dalej...


Otwierają szkołę!!!

Redaktorzy Proroka postanowili otworzyć szkołę, ale nie taką byle, jaką jak Hogwart, ale prawdziwą, solidną szkołę

czytaj dalej...


następne ogłoszenia »

 

Otwierają szkołę!!!

Otwierają szkołę!!!

Redaktorzy Proroka postanowili otworzyć szkołę, ale nie taką byle, jaką jak Hogwart, ale prawdziwą, solidną szkołę


Autor: Mary

Masz dziecko i nie wiesz gdzie je wyślesz? Sam chciałbyś się uczyć? Nasza super nowa szkoła Prorokogwart zapewni najlepszą magiczną wiedzę z zakresu poziomu podstawowego, wyższego i zaawansowanego na świecie! Dla każdego ( czarodzieja, mugola, czy innego stworzenia;)) za niewielką opłatą 55galeonów rocznie! To prawdziwa okazja! Dodatkowo zapewnimy ci zupełnie nowe kierunki, oto niektóre z nich: wodne dziennikarstwo, magiczne przedmioty i jak je okiełznać, błotne ciastkarstwo i wiele, wiele innych! Ponadto tylko do końca tego roku okazyjna cena jednego z najbardziej pożądany kursów „ZŚWPD” (Zostań Śmierciożercą W Piętnaście Dni) za jedyne 22szylingi. Nie przegap!!!!


WASZE KOMENTARZE DO TEGO ARTYKUŁU:


Autor komentarza: Ginny | (dodano: 12.12.2007 16:57:17)

„ZŚWPD” (Zostań Śmierciożercą W Piętnaście Dni)
hahaha:P to jest dobre;] ja się zapisuję na ten kurs xD xD xD laughing laughing


Autor komentarza: mar | (dodano: 12.12.2007 18:58:58)

nie mam 55 galeonów crying crying crying


Autor komentarza: Lord Voldemort | (dodano: 13.12.2007 15:08:50)

To ja decyduje, kto ma zostać śmierciożercą. Ale ponieważ w tej szkole nie ma Dumbledore'a możnaby tam trochę "zaszaleć".


Autor komentarza: seledyn | (dodano: 13.12.2007 17:56:42)

o Voldi zapraszamy się serdecznie;)


Autor komentarza: JAWOR | (dodano: 13.12.2007 22:01:30)

ooooooo ludzie najpierw krokodyle pocztowe, a teraz to??????!!!!!! Ja się nie zgadzam!!!!!!!!!!! EEEEE... Voldi? Nie masz czasem wolnego miejsca w szeregu śmier.... ejjjj ale ty nie żyjesz! Potter cię zabił w VII tomie!! To inferius! trup! uciekać... albo zapalić zapałkę... (a szkoda! tak chciełem być śmierciożercą i to tylko w 15 dni! i to tylko za 22 szyngle.. szyngle? chyba sykle!!!!) Mówi się trudno, a ja nie będę słuchać trupa trupie jeden! To do ciebie Voldemort, o tak nie boję się tego wymawiać sialalalalala! Vo-oldemort, jak cudownie to brzmi Vo-oldemort to nie byle bzik!!!!! o już się nie martwie bo nadeszły twe dni!!!...... HEJ! HEJ! HEJ!


Autor komentarza: HENRYK SZYN... SYKL | (dodano: 14.12.2007 12:54:51)

Szyngle?????? O ludzie! SYKLE!!! Ale poza tym to fajny artykuł laughing Ale to moim nazwiskiem nazwali sykle! Ja je wymyśliłem! JA!!! Ja - HENRYK SZYNGIEL! ee.. znaczy Sykiel.. Znaczy Skl! SLK! SYKL! (..A pier(piii!)lić to.. ehh..)


Autor komentarza: JAWOR | (dodano: 14.12.2007 12:55:32)

prorokogwart o jeeeeeeeeeeeee!


Autor komentarza: JAWOR | (dodano: 14.12.2007 12:55:48)

crying crying crying crying crying crying crying crying crying HEJ! HEJ! HEJ!


Autor komentarza: JAWOR | (dodano: 14.12.2007 12:56:27)

ZNACZY SIĘ laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing HEJ! HEJ! HEJ!


Autor komentarza: kiciak91 | (dodano: 14.12.2007 19:45:36)

JAWOR czy ty się dobrze czujesz wassat


Autor komentarza: Sindi | (dodano: 15.12.2007 11:03:38)

Normalnie się zapiszę hahaha laughing laughing laughing crying crying laughing laughing laughing wink smile


Autor komentarza: Ella | (dodano: 15.12.2007 14:25:25)

Ja też sie zapisuje! laughing

I zgadzam sie z kiciak91 JAWOR nie możę sie dobże czuć wassat


Autor komentarza: motylek | (dodano: 16.12.2007 12:13:15)

tongue wolę hogwart !


Autor komentarza: gucio | (dodano: 17.12.2007 15:15:18)

motylek ty zdrajco!!! ;)


Autor komentarza: Ella | (dodano: 19.12.2007 17:53:44)

laughing


Autor komentarza: harry | (dodano: 19.12.2007 20:51:07)

z tym to przesadziliście nie wiem kto lubi Voldemorta togo ...


Autor komentarza: harry | (dodano: 19.12.2007 20:52:41)

Voldemort jesteś trupem
oberwiesz rykoszetem własnego zaklęcia
hhhhhheeeeeeeeehhhhhhhheeee


Autor komentarza: harry | (dodano: 19.12.2007 20:54:29)

JAWOR pokonamy ich wszystkich
pi***oeni Śmierciożercy a moze śmieciożercy hhehe


Autor komentarza: Ella | (dodano: 19.12.2007 21:46:40)

Z tobą terz coś nie tak??????? wassat


Autor komentarza: Lu | (dodano: 20.12.2007 19:42:01)

Ha, wypchaj się harry ! Voldek jest wspaniały tongue


Autor komentarza: anastazja86 | (dodano: 26.12.2007 20:52:11)

areghhtrbsrthjtgbhtrh5dtrngjydmkuyokfyundghf
btgaevrebfbvddhb angry crying sad laughing tongue wassat wink smile tongue tongue tongue tongue tongue tongue


Autor komentarza: pavati patil | (dodano: 27.12.2007 10:59:34)

voldemort jest straszny sad


Autor komentarza: Ella | (dodano: 29.12.2007 15:10:03)

Ale tylko troszkę laughing


Autor komentarza: pawel | (dodano: 09.01.2008 15:11:43)

No dobra ja też sie zapisuje tongue


Autor komentarza: elion | (dodano: 09.01.2008 15:39:38)

ja będę chodzić i tu, i do hogwartu~!!!!


Autor komentarza: JAWOR | (dodano: 10.01.2008 17:21:09)

harry masz racje! jak nie czytali VII tomu to co sie czepiaja a! Ty Henryk Sykl fyjny koment
a ja sie dobrze czuje! AVADA KEDAVRA!KOCIAK 19, ELLA, LU TO DO WAS TRUPY WY


Autor komentarza: James Potter | (dodano: 10.01.2008 17:23:02)

ZNACZY KICIAK 91*


Autor komentarza: JAWOR | (dodano: 10.01.2008 17:23:43)

WLASNIE DZIEKI JAMES


Autor komentarza: James Potter | (dodano: 10.01.2008 17:25:01)

EJ JAWOR, HARRY TEZ JESTEM PO WASSZEJ STRONIE, ALE POWIEDZ JAWOR TOBIE TEZ SIE POLSKIE LITERY SKASOWALY I MUSISZ KOPIOWAC JAK TRZEBA?


Autor komentarza: JAWOR | (dodano: 10.01.2008 17:25:42)

COS W PODOBIE


Autor komentarza: James Potter | (dodano: 11.01.2008 17:54:14)

jakie szyngle co wy pier... szylingi a nie szyngle tak przy okazji wiec sie henryk nie wpierniczaj bo jest taka waluta!


Autor komentarza: gosia | (dodano: 17.01.2008 17:15:06)

szkoda że takiego nie ma crying


Autor komentarza: Ella | (dodano: 18.01.2008 20:59:38)

Jakiego nie ma (a morze czego nie ma)??????


Autor komentarza: Hera | (dodano: 28.01.2008 17:26:52)

tongueto ja otwieram Herawart wink laughing


Autor komentarza: Kuna | (dodano: 01.02.2008 17:27:22)

a jak sie można zapisac??


Autor komentarza: Kuna | (dodano: 01.02.2008 17:28:01)

a jak sie można zapisac??


Autor komentarza: Ginny13 | (dodano: 01.02.2008 18:13:03)

Ja tam wole Hogwart, chociaz artykul niezly. smile


Autor komentarza: Ella | (dodano: 03.02.2008 21:45:00)

No wiesz jak możesz!!


Autor komentarza: Ella | (dodano: 11.02.2008 19:47:46)

tongue


Autor komentarza: Syriusz Black | (dodano: 13.02.2008 19:02:00)

„ZŚWPD” (Zostań Śmierciożercą W Piętnaście Dni) ja sie zapisuje ALE Z HOGWARTU NIE ZREZYGNUJE


Autor komentarza: Albus Sewerus Potter | (dodano: 15.02.2008 10:24:40)

Kto przyłancza sie do akcji "Zabić Pottera za to,że nazwał swoje dziecko Sewerus i przez niegoSznapsik umarł na zawał."(wiem, nazwa dość długa ala za to chwytliwa!) tongue


Autor komentarza: Albus Sewerus Potter | (dodano: 15.02.2008 10:27:04)

"ZŚWP" żądzi!! laughing


Autor komentarza: Ella | (dodano: 18.02.2008 14:18:28)

Czyli ta akcja bezie mieć skrót ZPztżnsdSipnSunz??


Autor komentarza: Ginny Wesley | (dodano: 01.03.2008 16:54:57)

Ja zostaje w hogwarcie i chyba bede pierwsza dziewczyna, ktora przylaczy sie do Jawora, Jamesa Pottera i harrego!!! angry angry angry Pozwolicie mi???!!!??? wink wassat crying prosze!!! Ja jestem dziewczna Pottera!! (nie Twoja, harry)!!! tongue


Autor komentarza: Ginny Wesley | (dodano: 01.03.2008 16:57:16)

Wypchajcie sie z ta "ZPztżnsdSipnSunz"!!!!!!!!!! angry angry angry angry angry angry angry angry angry angry angry


Autor komentarza: Ginny Wesley | (dodano: 01.03.2008 17:00:07)

ja zakladam "precz voldemortowi i jego śmierciozercom" czyli "p v i j ś" co wy na to?? Kto sie przylacza???


Autor komentarza: Monita2 | (dodano: 04.03.2008 16:57:07)

Ja się przyłączę! smile


Autor komentarza: Ginny Wesley | (dodano: 07.03.2008 13:18:38)

To super! mam nadzieję, że będzie nas więcej, co? Monita2! Napisałaś ten komentar w moje urodziny! smile Czy ktoś jeszcze chętny?


Autor komentarza: hermiona92 | (dodano: 09.03.2008 15:39:56)

czy co niektórzy wogóle czytali H7 angry bo sneypek był dobry smile smile I syn Harego stanie się legendą !! wink wink