Gazeta magiczna Prorok Codzienny jest integralną częścią serwisu HP News (www.hpnews.pl). Należy do Grupy HP News 3 i pozostałych redaktorów serwisu.


FAKTY DNIA:

Lord Voldemort zaliczył glebę?

Niezidentyfikowany obiekt latający kompletnie zdemolował ogródek należący do poczciwej mieszkanki Londynu, pani Malfajdy White.

czytaj dalej...


Nowa ulica!!

Z ostatnich doniesień wynika, że na ulicy Pokątnej nie ma już miejsca na nowe sklepy, a klientów, a zarazem kupców chętnych na kupno lokalu nie brakuje. Minister Magii we wczorajszym przemówieniu zaznaczył że w centrum Londynu brakuje miejsca na stworzenie nowej ulicy, a więc gdzie??

czytaj dalej...


następne artykuły »


MINISTERSTWO MAGII:

Minister nie pojawił się na posiedzeniu

Być może pamiętacie nasz artykuł „Szok!!! Czarodzieje w mugolskich gazetach”, informowaliśmy was o pojawieniu się czarodziejów w nie magicznych gazetach. Dziś mamy dla was kolejny „SZOK”. Jesteście zainteresowani?? Czytajcie dalej.

Autor: Mary

czytaj dalej...


„Szok!!! Czarodzieje w mugolskich gazetach”

Na łamach pierwszych stron mugolskich gazet pojawiły takie nagłówki jak ”Czarodzieje-a jednak istnieją” ;”Tylko u nas wywiad z czarodziejem”; ”Magiczne potwory na warszawskich ulicach”; „To jednak nie kosmici”. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej zapraszam do przeczytania reszty artykułu.

Autor: Mary

czytaj dalej...


następne artykuły »


HOGWART:

Wyjdzie za RABA?!

Sensacja wybuchła w szkole magii i czarodziejstwa Hogwart. Jeśli wierzyć informacjom, które od kilku dniu opanowały największe brukowce, szacowna i podziwiania profesor Mc Gonagall wychodzi za mąż.

czytaj dalej...


Samonotujące pióra

Nastała wielka moda na samonotujące pióra! Codziennie do Hogwartu przylatuje wiele sów ze specjalnymi prezentami dla uczniów, upragnionym artykułem piśmiennym. Wszystkie kolory stały się popularne, od czarnego (tradycjonalnego), poprzez różowy (najbardziej rozchwytywany!), aż do kolorów wymyślonych przez zamawiających.

czytaj dalej...


następne artykuły »


WYWIADY:

Wywiad z Joanną D'Arc magicznego dziennikarstwa

O etyce dziennikarskiej i o tajnikach dziennikarskiego zawodu, na pytania naszego redaktora odpowiada nie kto inny, jak uosobienie kobiecej inteligencji i czarowniczego wdzięku, zresztą aby zanadto nie przesadzać powiem jedno – wspaniała Rita Skeeter!

czytaj dalej...


Wywiad z Lordziem Voldemortem!

Przebojowa korespondętka Rita Skeeter, po urlopie wypoczynkowych( w skrócie czytając wakacje z Flichem na Fidżi), pełna sił i niekończącego się wigoru wobec panów po setce, powraca do pracy, aby spragnionych wieści magicznych czytelników uraczyć przejmującym wywiadem z Lordem Voldemortem. Jakie są najbliższe plany Czarnego Pana? Czy to prawda, że w specjalnym programie reklamować będzie, pastylki na świeży oddech niejakiego Tiktaka. O tym i nie tylko dowiecie, się przechodząc do dalszej częśći newsa. Pamiętajcie, czytacie na własną odpowiedzialność

czytaj dalej...


następne artykuły »


QUIDDITCH:

Hermiona ścigającą?

Ciągną się strasznie dni........Nuda......Aż tu nagle na boisko do Quidditcha wkracza nasza ulubiona, zaczytana Hermiona.W szacie w barwach Gryffindoru wygląda nieźle chociaż mogłaby zrzucić kilka kilo......Zapraszamy do czytania.

czytaj dalej...


Ruszyła Liga Mistrzów w Quidditchu!!!

Wreszcie ruszyły pierwsze spotkania Ligi Mistrzów w Quidditchu o klubowe mistrzostwo Starego Kontynentu...

czytaj dalej...


następne artykuły »


OGŁOSZENIA:

Dbaj o urodę z Martą!

Nasza, niezwykła i odznaczająca się niespotykaną urodą, Marta (bardziej znana jako Jęcząca Marta), postanowiła pomóc wszystkim zagubionym w świecie kosmetyków! Wydała fascynującą książkę na ten temat. Metody dbania o siebie są trochę niekonwencjonalne.

czytaj dalej...


Otwierają szkołę!!!

Redaktorzy Proroka postanowili otworzyć szkołę, ale nie taką byle, jaką jak Hogwart, ale prawdziwą, solidną szkołę

czytaj dalej...


następne ogłoszenia »

 

Magiczny Sylwester!

Magiczny Sylwester!

Organizatorzy "Magicznego Sylwestra w Hogsmeade" dopiero, co opublikowali listę magicznych muzyków, którzy zaszczycą nas swoją obecnością na tej imprezie. Jest to sama elita!


Autor: Rita

Gwiazdą programu będzie największa czarodziejska piosenkarka Celestyna Warbeck! Jej głos pobudzi zebranych imprezowiczów równo o północy i powita Nowy Rok!

Pomagać jej będą, już mniej znani, Lord Voldemort i jego niezwykły chór śmierciożerców, Fatalne Jędze oraz wiele, wiele innych.

Czarny Pan wystąpi razem ze swoim chórem, jak i solo. Jego aksamitny głos popłynie przez głośniki jeszcze przed północą. Towarzyszący mu śmierciożercy zapowiedzieli też swój własny występ.

Fatalne Jędze rozgrzeją publiczność już w Nowym Roku, po północy. Mają zagrać największe przeboje.

Harry Potter, Ron Weasley i Hermiona Granger też zapowiedzieli swoją obecność.

Organizatorzy gorąco zachęcają każdego chętnego do przyjścia. Zapowiadają szaloną noc!


WASZE KOMENTARZE DO TEGO ARTYKUŁU:


Autor komentarza: luksus | (dodano: 30.12.2007 17:01:48)

Na tańce go go go!!! smile smile laughing


Autor komentarza: nati 108 | (dodano: 30.12.2007 19:30:49)

Ale gdzie i jak ?


Autor komentarza: kiciak91 | (dodano: 30.12.2007 19:59:07)

"Magiczny Sylwester w Hogsmeade" jest chyba w Hogsmeade, logiczne, nie? wink a jeśli chodzi o to jak, to sądzę, że będzie po prostu... magicznie!!! laughing


Autor komentarza: Agniecha | (dodano: 31.12.2007 11:34:44)

Super !!! Wpadnę tam ;) Zapowiada się niezła zabawa !!! :) laughing


Autor komentarza: pavati patil | (dodano: 01.01.2008 19:12:11)

smile smileszkoda, że nie wiedziałam wcześniej, bo bym tam spędziła sylwestra i Nowy Rok wink wink


Autor komentarza: Ella | (dodano: 02.01.2008 15:00:22)

Było naprawdę cudownie! Mówię wam! żałujcie któorzy nie byliście;)

Wesołego rokuy 2008!!


Autor komentarza: Evangeline | (dodano: 06.01.2008 18:24:42)

hehe, jasne, że byłam ;P Voldek dał z siebie wszystko ;D


Autor komentarza: Ella | (dodano: 07.01.2008 14:51:42)

Tylko szkoda że podknął się jak schodził zasceny! sad


Autor komentarza: Ella | (dodano: 07.01.2008 14:53:34)

Tylko szkoda że podknął się jak schodził zasceny! sad


Autor komentarza: elion | (dodano: 09.01.2008 15:33:22)

fajne smile laughing


Autor komentarza: James Potter | (dodano: 10.01.2008 17:10:20)

Ta to bylo dobre jak voldi smierciozercy i chorek allejaja zaspiewal ,,my i nasz pan" (...) My i nasz Pan to jedno wielkie swiatlo, my i nasz Pan... (nagle wchodzi voldek)AVADA KEDAVRA! JEEEEEEEEEEEEEEE! AVADA KEDAVRA! JEEEEEEEEEEEEE!ROCK AND ROLL! Normalnie to Avada Kedavra (oczywiscie nie w ludzi)takim glosem zaspiewal jak jakis Luiciusz Marmstrong (taki krewny lucjusza co spiewal ,,jaki wspanialy swiat")Cala publicznosc szalala i bylo super... niestety to potkniecie troche popsulo nastruj bo ze strachu wrzasnal avada kedavra i zabil ptaka, ktory spadl na celesyne werbeck...


Autor komentarza: James Potter | (dodano: 10.01.2008 17:13:07)

UWAGA! STOP SPOILEROM! JAK NIE CZYTALES INSYGNI NIE CZYTAJ I TEGO!



Harry jest juz dorosly i ma troje dzieci, a voldi nie zyje. Jednak my znamy prawde. ta smierc upozorowala tylko niejaka rowling a voldemort zyje i moze dla nas spiewac cale wieki bo ma horkruksy.


Autor komentarza: Ella | (dodano: 11.01.2008 14:04:06)

Ale dlaczego ta cała Rowling zatuszowała to że tak wspaniały artysta jak Voldek żyje i śpiewa?? smile


Autor komentarza: James Potter | (dodano: 11.01.2008 16:46:54)

Bo ksiazka o HP pisze ze voldi jest zly i harry go zabije zeby ksiazka byla ciekawa (chcesz jakies informacje na temat insygni?)


Autor komentarza: Ella | (dodano: 11.01.2008 17:23:44)

No! Jasne że chce
laughing


Autor komentarza: Rita | (dodano: 11.01.2008 17:31:45)

Ale proszę nie pisz takich rzeczy w komentarzach, Jamesie (tak się odmienia?)!


Autor komentarza: James Potter | (dodano: 11.01.2008 18:01:14)

no napisalem STOP SPOILEROM przeciez wiem ze jest cisza umowna.
wassat


Autor komentarza: Ella | (dodano: 11.01.2008 20:15:55)

No.. Napisał sama widzałam (chyba...) smile


Autor komentarza: James Potter | (dodano: 11.01.2008 21:00:48)

no wlasnie


Autor komentarza: James Potter | (dodano: 11.01.2008 21:55:06)

jak ktos chce cala ksiazke insygnia smierci to moge przeslac


Autor komentarza: James Potter | (dodano: 11.01.2008 21:55:21)

na kompie mam


Autor komentarza: ogórek | (dodano: 25.01.2008 9:38:40)

Ale te komentarze durnowate, przecierz i tak nie ma o czym pisać laughing


Autor komentarza: Ella | (dodano: 31.01.2008 14:38:17)

Hmmmm... angry


Autor komentarza: Ginny13 | (dodano: 01.02.2008 14:02:39)

Jamesie, chyba masz jakieś przestarzałe informacje! Harry już dawno zniszczył wszystkie horkruksy Voldemorta i... Ups! Zapomniałam, że nie mieliśmy o tym pisać, chociaż ja ostatnią część Harry'ego czytam juz drugi raz.


Autor komentarza: Ginny13 | (dodano: 01.02.2008 14:51:08)

Jamesie, chyba masz jakieś przestarzałe informacje! Harry już dawno zniszczył wszystkie horkruksy Voldemorta i... Ups! Zapomniałam, że nie mieliśmy o tym pisać, chociaż ja ostatnią część Harry'ego czytam juz drugi raz.


Autor komentarza: Ella | (dodano: 03.02.2008 12:40:10)

Ale okazało sie ze Harry tez jest horkruksem o czym nikt nie wiedział więc moze jest ich jeszcze więcej!!


Autor komentarza: Black-Wand | (dodano: 10.02.2008 18:42:46)

ja wiedzialem :D:D:D a wiecie??to nie Voldi przyszedl do ich domu jak Harry mial roczek. TO JA!!HAHAHAHAHA AVADA KEDAVRA!!AVADA KEDAVRA!!TO JA WSZCZEPILEM W HARREGO CZĄSTKE DUSZY KTÓRĄ DAL MI VOLDEMORT!!!!JA!!! A V A D A K E D A V R A!!!!!!!!!


Autor komentarza: Ella | (dodano: 11.02.2008 19:47:03)

Można dopisać do listy nienormalnych (w tej gorszej wersji) odwiedzczy proroka kolejną osobę=)


Autor komentarza: pan p. | (dodano: 23.02.2008 20:26:09)

już koniec ciszy[tak myślę]zapytajcie sie redakcjii


Autor komentarza: Yorgis | (dodano: 17.03.2008 20:06:23)

no, to wspaniałe zakończenie roku laughing laughing Ale czy to nie jakaś iluzja - występ Voldiego do kończącego się roku??


Autor komentarza: Ella | (dodano: 17.03.2008 22:43:46)

Nie wiem co napisać ale mi sie nudzi więc piszę coś COśCOśCOśCOśCOśCOś! JUż

mnie też można zapisać na listę nienomalnych>
HAHAHAHAHA!!!!!!


Autor komentarza: luna_lovegood | (dodano: 25.03.2008 19:10:50)

a mi sie podobało jak Harry chciał siebie poświęcić dla przyjaciół... :) i że był horkruksem. No i że nie zginął i ta cała gadka z Voldim na końcu ;] super to jest.

A ta cisza to już jest bez sensu bo i tak przeciez kto chciał przeczytać 7 część juz dawno to by zrobił tongue


Autor komentarza: luna_lovegood | (dodano: 25.03.2008 19:23:37)

a mi sie podobało jak Harry chciał siebie poświęcić dla przyjaciół... :) i że był horkruksem. No i że nie zginął i ta cała gadka z Voldim na końcu ;] super to jest.

A ta cisza to już jest bez sensu bo i tak przeciez kto chciał przeczytać 7 część juz dawno to by zrobił tongue


Autor komentarza: daniel | (dodano: 27.03.2008 17:17:40)

magia na sto dwa laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing wassat


imię:
e-mail: (niewymagane)

uśmiech:

smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 

| Zapomnij moje dane