Gazeta magiczna Prorok Codzienny jest integralną częścią serwisu HP News (www.hpnews.pl). Należy do Grupy HP News 3 i pozostałych redaktorów serwisu.


FAKTY DNIA:

Lord Voldemort zaliczył glebę?

Niezidentyfikowany obiekt latający kompletnie zdemolował ogródek należący do poczciwej mieszkanki Londynu, pani Malfajdy White.

czytaj dalej...


Nowa ulica!!

Z ostatnich doniesień wynika, że na ulicy Pokątnej nie ma już miejsca na nowe sklepy, a klientów, a zarazem kupców chętnych na kupno lokalu nie brakuje. Minister Magii we wczorajszym przemówieniu zaznaczył że w centrum Londynu brakuje miejsca na stworzenie nowej ulicy, a więc gdzie??

czytaj dalej...


następne artykuły »


MINISTERSTWO MAGII:

Minister nie pojawił się na posiedzeniu

Być może pamiętacie nasz artykuł „Szok!!! Czarodzieje w mugolskich gazetach”, informowaliśmy was o pojawieniu się czarodziejów w nie magicznych gazetach. Dziś mamy dla was kolejny „SZOK”. Jesteście zainteresowani?? Czytajcie dalej.

Autor: Mary

czytaj dalej...


„Szok!!! Czarodzieje w mugolskich gazetach”

Na łamach pierwszych stron mugolskich gazet pojawiły takie nagłówki jak ”Czarodzieje-a jednak istnieją” ;”Tylko u nas wywiad z czarodziejem”; ”Magiczne potwory na warszawskich ulicach”; „To jednak nie kosmici”. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej zapraszam do przeczytania reszty artykułu.

Autor: Mary

czytaj dalej...


następne artykuły »


HOGWART:

Wyjdzie za RABA?!

Sensacja wybuchła w szkole magii i czarodziejstwa Hogwart. Jeśli wierzyć informacjom, które od kilku dniu opanowały największe brukowce, szacowna i podziwiania profesor Mc Gonagall wychodzi za mąż.

czytaj dalej...


Samonotujące pióra

Nastała wielka moda na samonotujące pióra! Codziennie do Hogwartu przylatuje wiele sów ze specjalnymi prezentami dla uczniów, upragnionym artykułem piśmiennym. Wszystkie kolory stały się popularne, od czarnego (tradycjonalnego), poprzez różowy (najbardziej rozchwytywany!), aż do kolorów wymyślonych przez zamawiających.

czytaj dalej...


następne artykuły »


WYWIADY:

Wywiad z Joanną D'Arc magicznego dziennikarstwa

O etyce dziennikarskiej i o tajnikach dziennikarskiego zawodu, na pytania naszego redaktora odpowiada nie kto inny, jak uosobienie kobiecej inteligencji i czarowniczego wdzięku, zresztą aby zanadto nie przesadzać powiem jedno – wspaniała Rita Skeeter!

czytaj dalej...


Wywiad z Lordziem Voldemortem!

Przebojowa korespondętka Rita Skeeter, po urlopie wypoczynkowych( w skrócie czytając wakacje z Flichem na Fidżi), pełna sił i niekończącego się wigoru wobec panów po setce, powraca do pracy, aby spragnionych wieści magicznych czytelników uraczyć przejmującym wywiadem z Lordem Voldemortem. Jakie są najbliższe plany Czarnego Pana? Czy to prawda, że w specjalnym programie reklamować będzie, pastylki na świeży oddech niejakiego Tiktaka. O tym i nie tylko dowiecie, się przechodząc do dalszej częśći newsa. Pamiętajcie, czytacie na własną odpowiedzialność

czytaj dalej...


następne artykuły »


QUIDDITCH:

Hermiona ścigającą?

Ciągną się strasznie dni........Nuda......Aż tu nagle na boisko do Quidditcha wkracza nasza ulubiona, zaczytana Hermiona.W szacie w barwach Gryffindoru wygląda nieźle chociaż mogłaby zrzucić kilka kilo......Zapraszamy do czytania.

czytaj dalej...


Ruszyła Liga Mistrzów w Quidditchu!!!

Wreszcie ruszyły pierwsze spotkania Ligi Mistrzów w Quidditchu o klubowe mistrzostwo Starego Kontynentu...

czytaj dalej...


następne artykuły »


OGŁOSZENIA:

Dbaj o urodę z Martą!

Nasza, niezwykła i odznaczająca się niespotykaną urodą, Marta (bardziej znana jako Jęcząca Marta), postanowiła pomóc wszystkim zagubionym w świecie kosmetyków! Wydała fascynującą książkę na ten temat. Metody dbania o siebie są trochę niekonwencjonalne.

czytaj dalej...


Otwierają szkołę!!!

Redaktorzy Proroka postanowili otworzyć szkołę, ale nie taką byle, jaką jak Hogwart, ale prawdziwą, solidną szkołę

czytaj dalej...


następne ogłoszenia »

Prorok Codzienny » Artykuły » Hogwart


Express Hogwart stracił wagon.

Express Hogwart stracił wagon.

Wczoraj, gdy uczniowie Hogwartu jechali do szkoły pociągiem w bardzo dziwnych okolicznościach jeden z wagonów odłączył się od reszty.


Autor: izula

Brak jednego z wagonów zauważono dopiero po przyjeździe na stację. Nauczyciele, wraz z pracownikami ministerstwa podążali na miotłach wzdłuż torów kolejowych. Wagon znaleźli tuż za Londynem. Uczennica komentuje bieg wydarzeń: „Siedzieliśmy sobie spokojnie w wagonie gdy nagle usłyszeliśmy dziwny dźwięk. Myśleliśmy, że to Goyle... wie pani... te jego gazy... ale po chwili zaczęliśmy zwalniać. Wtedy dopiero zorientowaliśmy się, że wagon odłączył się od ... no od reszty wagonów. Oczywiście panika. Nie wiedzieliśmy, co robić! Ale na szczęście ja nie straciłam głowy ”. Wtrąca się jeden z uczniów: „Nie straciłaś głowy, tylko, dlatego że w porę otworzyłem okno, które przytrzasnęło ci głowę, gdy wymiotowałaś.”

Tak czy inaczej, wczoraj wieczorem uczniowie dotarli bezpiecznie do szkoły. Ministerstwo rozpoczęło śledztwo w tej sprawie.


WASZE KOMENTARZE DO TEGO ARTYKUŁU:


Autor komentarza: Maja | (dodano: 04.09.2007 17:10:56)

Spox smile


Autor komentarza: Agniecha | (dodano: 04.09.2007 19:45:21)

Niezłe laughing


Autor komentarza: Kama25 | (dodano: 05.09.2007 7:16:09)

No nieźle, zwłaszcza gazy Goyla wink


Autor komentarza: Ginny | (dodano: 07.09.2007 19:45:54)

Fajny:)


Autor komentarza: Mary | (dodano: 10.09.2007 15:42:03)

Nawet spoko


Autor komentarza: Hermiona | (dodano: 21.10.2007 18:07:49)

Ślizgoni zasłużyli sobie na to żeby ich wagon odłączył się od reszty!!
Dobrze się stało.


Autor komentarza: pavati patil | (dodano: 03.01.2008 21:04:37)

tongue tongue
najbardziej ze wszystkich uczniów


Autor komentarza: luna_lovegood | (dodano: 27.03.2008 14:59:08)

fajowskie :D „Nie straciłaś głowy, tylko, dlatego że w porę otworzyłem okno, które przytrzasnęło ci głowę, gdy wymiotowałaś.”
świetne laughing laughing laughing


Autor komentarza: daniel | (dodano: 27.03.2008 17:58:11)

na medal laughing laughing


imię:
e-mail: (niewymagane)

uśmiech:

smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 

| Zapomnij moje dane
© Copyright 2006 by HP News 3. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Design by Syriusz & Lipa